کاشی آلومینیومی چسب دار موجب درمان بسیار سریع نقرص می شود

کاشی آلومینیومی چسب دار براق باعث می شود فضاهای کوچک عریض تر، فضاهای تاریک روشن تر و راحت تر تمیز شوند. از طرفی کاشی آلومینیومی چسب دار های لعاب براق سطحی لغزنده دارند و بیش از سایر کاشی آلومینیومی چسب دار ها کثیفی را نشان می دهند.

استفاده از کاشی آلومینیومی چسب دار های لعابدار نیمه براق به دلیل اینکه عیوب سطحی کمتری را نشان می دهد و درعین حال براقیت نسبتاً سبکی دارد نسبت به براق بسیار برتر است.

با وجود سطح براق کاشی آلومینیومی چسب دار های مات، نور قادر به عبور از این شیشه ها نیست. بنابراین نور از سطح منعکس می شود و ساختار کاشی آلومینیومی چسب دار از زیر لعاب دیده نمی شود.

کاشی

کاشی آلومینیومی چسب دار های لعابدار مات یا مات چسبندگی بالایی دارند و نگهداری آنها آسان است. با این حال تمیز کردن لکه‌های روی این نوع کاشی آلومینیومی چسب دار کار دشواری است و ناحیه به همان شکلی که هست ظاهر می‌شود، بنابراین آن را منبسط یا باریک‌تر نکنید.

زمانی که دانه های ریز و ریز مانند شکر روی پوشش کاشی آلومینیومی چسب دار وجود داشته باشد به آن کاشی آلومینیومی چسب دار شکری می گویند. از سرامیک های قندی می توان برای دیوارها و کف استفاده کرد.

کاشی آلومینیومی چسب دار خاک سفید و کاشی آلومینیومی چسب دار خاک قرمز. خاک مورد استفاده برای ساخت کاشی آلومینیومی چسب دار یا سفید یا قرمز است.

در کشور ما معمولا از خاک قرمز برای تولید کاشی آلومینیومی چسب دار استفاده می شود، اما این خاک از نظر کیفی با کاشی آلومینیومی چسب دار خاک سفید تفاوتی ندارد.

کاشی آلومینیومی چسب دار های گابیون سفید معمولاً به دلیل درخشندگی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. کاشی آلومینیومی چسب دار های چینی از خاک و سیلیس، فلدسپات یا گرانیت ساخته می شوند.

این کاشی آلومینیومی چسب دار از نظر استحکام و دوام بالا با سایر کاشی آلومینیومی چسب دار ها متفاوت است زیرا نسبت به سایر کاشی آلومینیومی چسب دار ها مدت بیشتری در فر می ماند.

از مزایای سرامیک های چینی می توان به تحمل سرما، دوام و سهولت در شستشو و نظافت اشاره کرد. کاشی آلومینیومی چسب دار فول بادی یکی از جدیدترین فناوری های تولید کاشی آلومینیومی چسب دار در ایران است.

این کاشی آلومینیومی چسب دار دارای میزان جذب آب کمتر (یک چهارم چینی)، مقاومت بالاتر، مقاومت در برابر لک و ضد خش و همچنین قیمتی بیشتر از چینی است. سرامیک Bean Paddy برای مکان های شلوغ با رطوبت بالا بسیار مناسب است.