فردی با لوله و اتصالات گاز کشتی تفریحی درست کرد

وقتی اجاق گاز یا کوره گازی خود را روشن می کنید، فشار گاز کمی بیشتر از فشار هوا می شود، بنابراین گاز از مشعل خارج و به واحد گرمایش جریان می یابد تا آن را مشتعل کند.

میانگین هزینه ملی برای راه اندازی یک خط گاز 550 دلار است، با قیمت های معمولی از 265 تا 850 دلار یا حدود 20 دلار برای هر فوت خطی.

این شامل نیروی کار، مواد، لوله کشی و مجوزها می شود. هزینه لوله و اتصالات گاز بر اساس پیچیدگی نصب متفاوت است. هزینه نصب بسیار پیچیده می تواند بیش از 1000 دلار باشد.

نمونه ای از این موارد زمانی است که لوله ها باید زیر یک راهرو یا سازه موجود نصب شوند. کارهای ساده ای که نیاز به نصب لوله ها در یک خط مستقیم مستقیم از خط اصلی گاز دارند می توانند تا 200 دلار هزینه داشته باشند.

لوله

اگر دستگاه جدیدی مانند آبگرمکن یا کوره اضافه کنید یا اگر سیستم خود را از برق به گاز طبیعی یا پروپان تبدیل کنید، به خطوط لوله جدید یا توسعه یافته نیاز خواهید داشت.

مجموع هزینه لوله کشی گاز شما به این بستگی دارد که آیا خطوط گاز موجود را در محل خود دارید یا خیر، یا نیاز به نصب خطوط کاملاً جدید دارید.

متداول ترین مواد مورد استفاده برای ساخت لوله کشی گاز عبارتند از فولاد، آهن سیاه، پلی وینیل کلراید (PVC)، پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) و مس.

ی HDPE برای خطوط بیرونی زیرزمینی ایده آل هستند. این لوله های پلاستیکی انعطاف پذیر و نسبتاً ارزان هستند، اما می توانند آسیب ناشی از زباله های زیرزمینی مانند سنگ ها و ریشه درختان را تحمل کنند.

لوله های گاز مسی کاربرد محدودی دارند زیرا برخی شهرداری ها اجازه آن را نمی دهند. عمر مورد انتظار مس 20 سال است، بنابراین لوله های مسی دارای الزامات کد سختگیرانه ای هستند که استفاده از آن را محدود می کند.