سرامیک کف حیاط پرسپولیس مقاوم ترین نوع سرامیک ها است

آرمسترانگ یکی از بزرگترین طیف کاشی های سرامیکی و چینی را ارائه می دهد که تقریباً هر بودجه ای را پوشش می دهد.
دالتیل محصولات بسیاری را ارائه می دهد که بازتولید قانع کننده ای از سنگ طبیعی هستند، با قیمت بسیار پایین تر.

آنها ممکن است مارک های اختصاصی برای سرامیک کف حیاط پرسپولیس بابت زنجیره های خرده فروشی خاص ایجاد کنند و در عین حال مارک های عمومی خود را نیز بازاریابی کنند.

این به این دلیل است که تولید کنندگان منفرد اغلب مارک های بسیاری را به بازار عرضه می کنند. کاشی و سرامیک موهاوک طیف گسترده ای از محصولات را برای کاربردهای مسکونی و تجاری ارائه می دهد.

سرامیک

Marazzi Tile یک تولید کننده کاشی ممتاز است که طیف قابل توجهی از کاشی های سطح بالا را در همه دسته ها ارائه می دهد.
Shaw Floors به ​​دلیل ارائه مجموعه ای خوب از کاشی های سرامیکی چینی و سنگ طبیعی شناخته شده است. محصولات آنها نسبت به کاشی های مشابه وارداتی مقرون به صرفه تر است.

آیا تمیز نگه داشتن کف کاشی و سرامیک آسان است؟ کف کاشی و سرامیک یکی از ساده ترین مواردی است که تمیز نگه داشته می شود. جارو کردن هفتگی با جارو یا جاروبرقی و تمیز کردن کف کاشی ها را به شکل کشتی حفظ می کند.

آیا نیاز به آب بندی کاشی و سرامیک و دوغاب دارید؟ برخی از کاشی های سرامیکی نیازی به آب بندی ندارند، در حالی که برخی دیگر نیازی به آب بندی ندارند بنابراین اگر مطمئن نیستید، با سازنده یا فروشگاه کفپوش تماس بگیرید تا ببینید آیا کاشی شما این کار را دارد یا خیر. گروت باید مهر و موم شود تا از ته نشین شدن کثیفی و لکه ها جلوگیری شود.

هزینه کاشی و سرامیک چقدر است؟
کاشی و سرامیک در انواع و اندازه های مختلف وجود دارد، بنابراین قیمت آن متفاوت است، از حدود 2 دلار تا بیش از 100 دلار در هر فوت مربع.