بنتونیت دامی موجب افزایش بارش باران در پاییز 1400 شد

برای استفاده از خاک رس بنتونیت دامی برای پاکسازی ناخالصی های پوست خود، ماسک خاک رس بنتونیت کلسیم را در نظر بگیرید. با خرید پودر خاک رس بنتونیت می توانید چنین ماسکی را در خانه درست کنید.

پس از افزودن آب تصفیه شده به پودر، یک خمیر خاک رس خواهید داشت که می توانید روی صورت خود لایه برداری کنید. خمیر یک بار الکتریکی خفیف حمل می کند که سموم را در عمق پوست شما جذب می کند.

خاک رس را در حین خشک شدن روی صورت خود بگذارید، معمولاً حدود 10 دقیقه. خاک رس را با استفاده از یک دستمال مرطوب به آرامی جدا کنید.

خاک رس بنتونیت را نیز می توان به مقدار کم مصرف کرد. می توانید کپسول های بنتونیت رسی را به صورت آنلاین یا از فروشگاه های مواد غذایی بهداشتی خریداری کنید.

مصرف کپسول ها ممکن است با مبارزه با باکتری هایی که می توانند شما را بیمار کنند، ایمنی را تقویت کند. همچنین ممکن است به پاکسازی بدن شما از سموم انباشته شده مانند آلومینیوم، جیوه و سرب کمک کند.

خاک رس بنتونیت حتی ممکن است با افزایش فلور در روده ها به جذب مواد مغذی بیشتر روده شما کمک کند. خوردن خاک رس بنتونیت برای برخی از افرادی که به دنبال بهبود علائم IBS، نشتی روده و سایر شرایط گوارشی هستند، فوایدی دارد.

عوارض مصرف خاک رس بنتونیت کلسیمی. هیچ عارضه جانبی جدی برای استفاده از خاک رس بنتونیت کلسیم وجود ندارد. امکان مصرف بیش از حد این محصول وجود دارد، بنابراین همیشه دستورالعمل های بسته بندی را دنبال کنید و خاک رس را بیش از چهار هفته متوالی بدون استراحت مصرف نکنید.مواردی وجود داشته است که افراد در اثر مصرف بیش از حد خاک رس بنتونیت بیمار می شوند، اما این موارد با استفاده معمولی بسیار نادر است.

اگر از خاک رس برای پوست خود استفاده می کنید، قبل از اینکه آن را روی صورت خود امتحان کنید، یک پچ تست را روی ناحیه کوچک و پنهانی از پوست خود انجام دهید.

همیشه ایده خوبی است که یک محصول یا ماده جدید را روی پوست خود آزمایش کنید تا ببینید آیا واکنش حساس به پوست یا آلرژیک دارید یا خیر.